Городской Дворец детей и юношества
 

"Городской Дворец детей и юношества" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(097) 390-42-27
Полное название: Городской Дворец детей и юношества
Категории:
 • Концертные залы Днепропетровска
 • Для детей Днепропетровска
 • Сайт:http://palace.dp.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Всеукраинский фестиваль-конкурс "Візерунки на Дніпрі 2012"

  Всеукраинский фестиваль-конкурс
  Добавлено 2012-09-12 22:43:20

  ПОЛОЖЕНИЕ Всеукраинского хореографического фестиваля-конкурса «Візерунки на Дніпрі - 2012» Учредители: Днепропетровская областная общественная организация «Концертно-продюсерское объединение ...

   
  Читать Дальше
   

  Городской Дворец детей и юношества

  В міському Палаці дітей та юнацтва працює школа допрофесійної майстерності. Протягом шести років , співпрацюючи на договорній основі зі школами міста, більш ніж 1,5 тисяч випусників ШПМ отримали посвідчення про присвоєння кваліфікації.

  Палац дітей та юнацтва працює в постійному пошуку нових програм і технологій, які стимулюють динаміку співпраці позашкільний заклад-школа, визначають пріоритетні напрямки в позашкільній освіті і зорієнтовані на формування соціально активної особистості. З цією метою розроблені і діють комплексні приоритетні програми на 2009-12 р.

  Палац став координатором дитячого громадського руху у місті. Учнівське самоврядування - добровільне об'єднання учнів, мета якого - сформувати в дітях почуття господаря, вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності, демократії. З метою сприяння розвитку дитячого самоврядування як активної форми громадянського виховання на базі "Школи лідера" міського Палацу дітей та юнацтва створено орган учнівського самоврядування міста - Парламент дітей Дніпропетровська. Автори та організатори ПДД - управління освіти та науки міської ради, міський Палац дітей та юнацтва, учні навчальних закладів місцевого підпорядкування та представники дитячих громадських організацій.

  "Городской Дворец детей и юношества" находится по адресу: г. Днепропетровск. Наб. Победы, 5. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Городской Дворец детей и юношества", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Днепропетровск. Наб. Победы, 5"! Если Вам нравится "Городской Дворец детей и юношества" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Bartolomeo Best River Resort 0,775 км.
  Городской Дворец детей и юношества 0 км.
  Акватория Д 0,435 км.
  Ночной клуб Магнит 1,22 км.
  спорт-комплекс Прайд 1,063 км.
  Ночной клуб Империя 0,797 км.
  Детский центр досуга Аврора сити 1,079 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты