Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ
 

"Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(056) 794-58-00, 745-40-64,
Полное название: Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ
Категории:
 • ВУЗЫ Днепропетровска
 • Сайт:http://www.dbuapa.dp.ua

  Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ

  Дніпропетровський регіональний інститут державного управління здійснює професійну підготовку висококваліфікованих відповідальних кадрів для державного управління та місцевого самоврядування й інших сфер, спроможних розробляти, аналізувати і реалізовувати державну політику, творчо, ефективно й результативно виконувати управлінські функції, сприяти інноваційним процесам у суспільстві з метою утвердження соціальної справедливості, демократії, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку на основі світових та європейських стандартів.
  Факультет державного управління здійснює підготовку магістрів за спеціальностями "Державне управління" та "Публічне адміністрування" за денною, заочною, заочно-дистанційною та вечірньо-заочною формами навчання. При цьому сучасна теоретична підготовка в галузі публічного управління органічно поєднується з практикою. Щорічно слухачі денної форми навчання спеціальності "Державне управління" відповідно до навчальних програм проходять двомісячне стажування в органах державної влади та місцевого самоврядування. Майбутні магістри мають також можливість стажуватися за кордоном. Інститут постійно запроваджує нові форми навчання.
  Факультет менеджменту пропонує підготовку бакалаврів і магістрів зі спеціальностей "Менеджмент організацій" та "Управління проектами" за денною та заочною формами навчання. Випускники факультету як висококваліфіковані фахівці, конкурентоспроможні на ринку праці, реалізують себе в різних галузях Дніпропетровського промислового регіону та країни в цілому. У межах діючої державної Програми залучення молоді до державної служби і служби в органах місцевого самоврядування та обласної програми "Молодь Дніпропетровщини" інститутом організовано проходження комплексної практики з фаху студентами факультету менеджменту в органах публічної влади.
  Управління підвищення кваліфікації кадрів, що є структурним підрозділом інституту, забезпечує підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій за програмами короткотермінових семінарів з найважливіших аспектів життєдіяльності регіону та країни. Найбільшу зацікавленість слухачів викликають тематичні семінари-практикуми, постійно діючі семінари з ділового мовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції України, з питань інноваційної політики, інформаційних технологій, державних закупівель. Загалом, в інституті підвищили свою кваліфікацію близько 50 тисяч державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників підприємств, установ і організацій регіону.

  "Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ" находится по адресу: Днепропетровск, ул. Гоголя, 29. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Днепропетровск, ул. Гоголя, 29"! Если Вам нравится "Днепропетровский региональный институт государственного управления НАГУ" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Профессиональная школа-студия перманентного макияжа Tattoo Esthetique 0,384 км.
  Библиотека Центральная городская 1,352 км.
  Гончарная мастерская Игоря Сухина и Анны Михайлец 0,959 км.
  Школа Sunshine 0,864 км.
  Частная средняя общеобразовательная школа №1 0,616 км.
  Академия таможенной службы Украины 0,926 км.
  Государственный институт подготовки и переподготовки кадров промышленности 0,835 км.
  ГП Приднепровская академия строительства и архитектуры 0,282 км.
  Днепропетровский государственный аграрный университет 1,17 км.
  Днепропетровский факультет Киевский национальный университет культуры и искусств, 0,752 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты