"Старый Кодак" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(050) 985-74-88, (098) 463-56-27
Полное название: Казацкий центр Старый Кодак
Еще названия:Козацький осередок "Старий Кодак"
Категории:
 • Для детей Днепропетровска
 • Достопримечательности Днепропетровска
 • Интересные места Днепропетровска
 • Спортивные секции Днепропетровска
 • Сайт:http://www.stariy-kodak.com.ua/
  Время работы:Круглогодично
  Ориентир:2 км. от аэропорта

  Последние новости

  Все новости
   

  Козацькі гуляння у Старих Кодаках 2016

  Козацькі гуляння у Старих Кодаках 2016
  Добавлено 2016-07-01 17:38:24

  10 липня 2016 року відбудуться Козацькі гуляння у Старих Кодаках. Фортеця у Старих Кодаках стала свідком епохи козаччини! На жаль сама фортеця не збереглася, але ці місця таять у собі цікаву історію славного ...

   
  Читать Дальше
   

  Казацкий центр Старый Кодак

  Село Старі Кодаки… Навіть сама його назва говорить про те, що виникло воно задовго до нашого народження, ще за часів Запорізької Січі, точніше у ХVІІ столітті, та є продовженням історії фортеці Кодак. Саме тут починається перший дніпровський поріг – Кодацький, поруч з ним стояла фортеця Кодак, яку внесено до переліку об'єктів культурної спадщини України національного значення. Складно уявити, стоячи на залишках фортеці на мальовничому пагорбі над Дніпром або ідучи селом, земля якого ще пам’ятає кроки наших славних пращурів-козаків, що за якихось десять кілометрів звідси стоїть величезне місто Дніпропетровськ. Ми живемо у благодатному краї, і нам не потрібно далеко їхати, щоб пізнавати історію України, адже Старі Кодаки – це козацьке серце Дніпропетровщини.

     Тому невипадково в цьому місці у червні 2008 року створено козацький осередок «Старий Кодак», метою якого є відродження та розвиток культурної спадщини українського народу та козацьких традицій. Вже три роки поспіль у червні на козацькому колі проходить фольклорно-спортивне свято «Січ гуде», в якому беруть участь вихованці та гості осередку. Це свято української культури та вшанування пам’яті наших славних пращурів-козаків!

     В козацькому осередку «Старий Кодак» кожен може знайти собі заняття до душі, адже в будь якому із напрямів добре по-різному, все залежить від вашого бажання, інтересу чи здібностей. Тут працює гурток козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» та творча майстерня під керівництвом майстра Петриківського розпису та витинанки, гурток сучасної хореографії та тренажерний зал. Відвідуючи заняття, ви матимете чудову можливість отримати безліч позитивних емоцій та неймовірних вражень, проникнутись духом предків, дізнатись чимало нового та корисного, відкрити в собі новий талант і, звісно, завести багато нових знайомств.

    Отож, у стрімкому вирі сучасного життя, зупиніться на хвилину та завітайте до нашого осередку! Пориньте в унікальну атмосферу українського побуту, обрядів та звичаїв, дізнайтесь багато цікавого з історії рідного краю. Ми пропонуємо до вашої уваги захоплюючі екскурсії до залишків фортеці Кодак, заняття різних напрямків для дітей та дорослих, майстер-класи з прикладного мистецтва та козацького бойового мистецтва «Спас», козацькі розваги та ще багато іншого. Досвідчений тренерський склад, умілі майстрині, привітні господарі, розмаїття заходів та розваг подарують вам неперевершений відпочинок та дивовижні враження. Адже наш колектив складається зі справжніх професіоналів, майстрів своєї справи, які працюють з натхненням та відданістю.

     Відродимо разом  культурну спадщину нашого народу!

  "Казацкий центр Старый Кодак" находится по адресу: Днепропетровск, с. Старые Кодаки, ул. Клубная, 2а. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Старый Кодак", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Днепропетровск, с. Старые Кодаки, ул. Клубная, 2а"! Если Вам нравится "Старый Кодак" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Кодакская крепость 0,481 км.
  Усадьба братьев Бергманов 0,588 км.
  Казацкий центр Старый Кодак 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты